801 677 744 801 677 744

O firmie

 

Historia

Navo od 20lat specjalizuje się w usługach dystrybucyjnych i logistycznych na terenie całej Polski.Navo Orbico centra logistyczne

W 2014 roku połączyliśmy siły z Grupą Orbico, której działalność ceniona jest w 17 krajach Europy. W wyniku tej współpracy uzyskaliśmy wiedzę i doświadczenie którymi nasi pracownicy dzielą się z Państwem gwarantując najwyższą jakość obsługi.

Działaność

Orbico jest wiodącym dystrybutorem wielu znanych  globalnie marek, obejmujących szeroki zakres kategorii, takich jak: pielęgnacja ciała, kosmetyki, chemia gospodarcza, produkty spożywcze, małe AGD, chemia profesjonalna (kanał HoReCa).

Naszymi strategicznymi dostawcami są światowi liderzy rynku FMCG: Procer&Gamble, SCJ, Lavazza, Kellogs oraz inni producenci. Zatrudniamy ponad 530 osób, z czego połowę w Dziale Sprzedaży. Posiadamy 2 Centra Dystrybucyjne, zlokalizowane w Gądkach k. Poznania i Sochaczewie.

Rozległe i zróżnicowane portfolio oraz obecność we wszystkich kanałach dystrybucyjnych wymagają od nas dużej elastyczności i otwartości na ciągłe zmiany, inwestycji w rozwój pracowników oraz w rozwój marek. Naszym celem jest trwały wzrost biznesu oraz generowanie wartości dodanej dla naszych partnerów biznesowych.


Współpraca

Współpracujemy zarówno z największymi sieciami handlowymi jak i niezależnymi sklepami detalicznymi. Dzięki dedykowanym opiekunom handlowym i spersonalizowanej ofercie jesteśmy w stanie stworzyć elastyczną ofertę na miarę każdego biznesu. 

Każdego dnia nasi przedstawiciele handlowi dbają o rozwój Państwa biznesu. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę posprzedażową- do Państwa dyspozycji jest serwis gwarancyjny, infolinia oraz dział reklamacji. 

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły współpracy i zdobyć przewagę nad konkurencją - zachęcamy do kontaktu.
{{loadPanel.text}}