801 677 744 801 677 744

Dostawy

 
Ponad 20letnia praktyka w świadczeniu usług logistycznych  zaowocowała zoptymalizowanym planem dostaw do wszystkich naszych klientów. Nasi kierowcy każdego dnia przemierzają setki kilometrów docierając do tysięcy klientów.

Dzięki stałym dniom składania zamówień i dostaw ułatwi Państwu planowanie zaopatrzenia dla waszego biznesu. Dodatkowo starannie opracowana siatka dostaw pozwala na obniżenie kosztów transportu i przyczynia się do mniejszego zanieczyszczenia środowiska.

Jeśli jednak zależy Państwu na szybkiej dostawie towaru, zachęcamy do skorzystania z możliwości odpłatnej dostawy towaru w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Koszt takiej dostawy uzależniony jest od wartości oraz wagi zamówionych produktów.

W odpowiedzi na potrzeby rynku oraz mając na uwadze rozwój biznesu naszych partnerów stworzyliśmy opcję dostaw w modelu dropshippingu. Konsument zamawia towar u Państwa, a my go dostarczamy bezpośrednio pod adres wskazany przez konsumenta. Zamówiony towar nie jest u Państwa składowany, tylko trafia bezpośrednio z naszego magazynu do konsumenta. W celu poznania szczegółów współpracy w modelu dropshippingu zapraszamy do kontaktu

{{loadPanel.text}}